Gdzie znajdę najlepszą pizzerię w Płocku? Odpowiedź jest jasna - Pizzeria Domówka

Prawdziwa Domowa pizza z dostawą

Włoska Sycylia i Sardynia kochają pizzę. Okazuje się, że my Polscy też za nią przepadamy. Jedni gustują w cienkim, chrupiącym cieście, inni wolą grube. Różne też mamy upodabnia co do dodatków. Dzieci często wybierają wersję Margherita, która poza pomidorowym sosem i mozzarella nic więcej nie ma. Dorośli wybierają raczej bogatsze wersje, z dodatkiem różnego rodzaju mięs, kiełbas, boczku, ale też owoców, np. ananasów czy warzyw, takich jak: cebula, pieczarki, por lub ogórek konserwowy. Koniecznie musi pojawić się na niej również ser – najlepiej jeśli występuje w kilku odmianach. Gdzie można, zatem dostać w Połocku smaczną wersję pizzy na bogato? Oczywiście tylko u nas – w Pizzerii Pizza & Muzyka Domówka.

Pizza & Muzyka Domówka - najlepsza pizzeria w Płocku i okolicach!

Specjalnie na życzenie naszych klientów przygotowaliśmy oryginalną prostokątną pizzę na grubym cieście. Charakteryzuje się ona niepowtarzalnym smakiem, oryginalnością w doborze dodatków, a do tego…cudownym aromatem, który wita naszych gości już z daleka. Zadbaliśmy również o wspaniałą muzykę, dzięki czemu każda chwila z nami spędzone będzie z pewnością wyjątkowa. Jeśli więc szukacie najlepszej pizzerii w mieście, koniecznie wpadnijcie do nas – Płock, Plac Gabriela Narutowicza 1.

Pizzeria Płock – tanie i smaczne jedzenie!

Tania i smaczna pizzeria w Płocku? To możliwe, ale tylko u nas. W naszej pizzy zakochasz się już po pierwszym kęsie. Co więcej, czekają na Was bardzo atrakcyjne ceny. Koniecznie do nas zajrzyjcie z rodziną lub przyjaciółmi. Możecie też zamówić u nas pizzę na telefon.

Zamów Pizzę Online z dostawą już teraz!